Targ Śniadaniowy

Halo halo, jest tam ktoś kto przebywa aktualnie w Sopocie lub okolicach? Jeśli tak - polecam gorąco wybranie się jutro na Targ Śniadaniowy koło Urzędu Miasta. Wydarzenie ma miejsce co sobotę, w godzinach od 9.00 do 16.00, można więc spokojnie dłużej pospać a następnie udać się na pyszne śniadanie na świeżym powietrzu.

Wszystko jest świetnie zorganizowane. Na miejscu czekać będą na Was długie stoły i ławy, kramiki z jedzeniem - kanapkami, owocami, warzywami, ciastami i innymi pysznościami, ale także warsztaty dla dzieci i po prostu wspaniała atmosfera. Na Targu można spotkać ludzi w każdym wieku, niektórzy przychodzą ze swoimi koszami i całym zaopatrzeniem, inni wybierając z przysmaków dostępnych na miejscu. Można zjeść zarówno naleśnika z nutellą, jak i tradycyjną jajecznicę, bardziej śródziemnomorsko - kanapkę z hiszpańską szynką i do tego pyszne oliwki, lub po prostu kupić sobie kawałek wędzonego łososia i bagietkę. Do tego oczywiście kawa, herbata, koktajle i lemoniada, na którą sama skusiłam się ostatnio. 

Miejsca przy stołach jest pod dostatkiem, ale można też przyjść z własnym kocem lub nabyć jeden na miejscu. Generalnie organizacja stoi na najwyższym poziomie, a spędzenie w ten sposób sobotniego przedpołudnia to czysta przyjemność. Polecam gorąco wybrać się chociaż raz i na własnej skórze sprawdzić czy taka forma śniadania nam odpowiada. Ja się zakochałam i na pewno wrócę na Targ przy okazji kolejnej wolnej soboty.

Smaki Hiszpanii
18 Września 2014 12:09:33
Dziękujemy za przymiotnik "pyszne" odnośnie naszych oliwek ;-) zapraszamy częściej, niebawem kolejne nowości.
Odpowiedz
BlackGateRanger
14 Listopada 2014 21:11:27
Byłem na tym wydarzeniu w Warszawie i przyznam, że trochę się zawiodłem. Było za mało śniadaniowo, a bardziej obiadowo. Nie powiem, zjadłem fajne i smaczne rzeczy, ale naprawdę liczyłem na jakieś "egzotyczne" pomysły na śniadanie do odtworzenia w domu :)
Odpowiedz
 
Dodaj komentarz
Podaj wynik działania 7 - 2
Dodaj komentarz